طاقه – فهرست اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی

طاقه – فهرست: اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی انتخابات خبرگزاری رویترز خروج از اتحادیه اروپا بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اجازه دهید بعضی باشگاه‌ها از خرید‌های‌شان خوشحال باشند / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: به بازیکنان آزاد تیم گفتیم جهت مذاکره بیایند و آنهایی که نیامدند مهم نیست چون کسی را به زور نگه نمی‌داریم.

اجازه دهید بعضی باشگاه‌ها از خرید‌های‌شان خوشحال باشند / گرشاسبی

گرشاسبی: اجازه دهید بعضی کلوب ها از خرید های ارزش خوشحال باشند

عبارات مهم : بازیکنان

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: به بازیکنان آزاد تیم گفتیم جهت مذاکره بیایند و آنهایی که نیامدند مهم نیست چون کسی را به زور نگه نمی داریم.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با تسنیم، در مورد اولتیماتوم ۴۸ ساعته کلوب پرسپولیس به کمال کامیابی نیا و اینکه این بازیکن فقط تا امروز وقت دارد تا به پیشنهاد این کلوب جواب مثبت دهد، عنوان کرد: نظر خاصی در این مورد ندارم. مذاکرات مان را با بازیکنان آزاد تیم انجام دادیم و فرصتی هم جهت آنها جهت پاسخ دادن ارزش تعیین کردیم. اگر نیامدند هم مشکلی پیش نمی آید و مهم نیست چون ما به زور کسی را نگه نمی داریم.

اجازه دهید بعضی باشگاه‌ها از خرید‌های‌شان خوشحال باشند / گرشاسبی

وی در پاسخ به این پرسش که چنانچه حضور فرشاد احمدزاده در کلوب لهستانی منتفی شود او شانسی جهت بازگشت به پرسپولیس خواهد داشت یا نه؟ گفت: در مورد بازیکنی که از تیم رفته صحبتی نمی کنیم و کاری به او نداریم.

سرپرست کلوب پرسپولیس در مورد مذاکرات با سروش رفیعی جهت بازگشت به این تیم خاطرنشان کرد: اجازه دهید در مورد نفرات مدنظرمان هیچ صحبتی نکنیم آیا که اگر ما از بازیکنی نام ببریم آن وقت یکسری دنبال آنها افتاده و کار ما را خراب می کنند. ترجیح می دهم در این مورد سکوت کنم و کارمان را بی سروصدا پیش می بریم تا انشاالله اتفاقات خوبی رخ دهد. جهت ما اولویت نفرات آزاد خودمان هستند و اگر رفتنی شدند آن وقت نفرات دیگری جانشین ارزش خواهند شد.

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: به بازیکنان آزاد تیم گفتیم جهت مذاکره بیایند و آنهایی که نیامدند مهم نیست چون کسی را به زور نگه نمی‌داریم.

گرشاسبی در تصویر العمل به نگرانی های هواداران بابت آینده پرسپولیس در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت: دغدغه هواداران را درک می کنیم و اتفاقا دغدغه ما زیاد از آنهاست. تلاش می کنیم کارمان را با وجود مشکلاتی که در مسیرمان واقع شده است است پیش ببریم.

وی راجع به اینکه عده ای می گویند بعضی کلوب ها با رسانه ای کردن خرید های تیم ارزش در نیمه شب به نوعی خواسته اند با توجه به محرومیت پرسپولیس بازیکنان تازه خود را به رخ کلوب پرسپولیس و هوادارانش بکشند، اظهار داشت: این پرسشها مهم نیست. اجازه دهید آنها از این کارشان خوشحال باشند.

سرپرست کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که این تیم اردوی خود را در کدام کشور اروپایی برگزار خواهد کرد؟ گفت: در این مورد وقت کافی داریم و برانکو هم هنوز به ما اعلام نکرده که در کجا اردوی خارجی خود را برگزار کنیم.

اجازه دهید بعضی باشگاه‌ها از خرید‌های‌شان خوشحال باشند / گرشاسبی

واژه های کلیدی: بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog