طاقه – فهرست اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی

طاقه – فهرست: اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی انتخابات خبرگزاری رویترز خروج از اتحادیه اروپا بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

سرور جپاروف در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ اصلاً دوست نداشت راجع به فوتبال و مسائلی غیر از اتفاقات خوب جهت خود و خانواده‌‌اش حرف بزند.

محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

جپاروف: محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟

عبارات مهم : ایران

سرور جپاروف در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ اصلاً دوست نداشت راجع به فوتبال و مسائلی غیر از اتفاقات خوب جهت خود و خانواده اش حرف بزند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: با این همه هنگامی که در برنامه ۹۰ این هفته به شکل غیرمستقیم راجع به کارت زردی که او در دیدار با استقلال خوزستان دریافت کرد موضوعاتی مطرح شد، تصویر العمل نشان داد و با خبرورزشی حرف زد.

محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

سال نو مبارک!

ممنونم. من هم سال نو را به همه مسیحیان جهان، کشورم و کشور عزیزمان ایران تبریک می گویم.

تعطیلات خوش می گذرد؟

سرور جپاروف در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ اصلاً دوست نداشت راجع به فوتبال و مسائلی غیر از اتفاقات خوب جهت خود و خانواده‌‌اش حرف بزند.

به هر حال بودن در کنار خانواده تحت هر شرایطی دلنشین هست، چه برسد به روزهای سال جدید. این روزها در تاشکند همه خوشحال هستند و به دیدار هم می روند.

چه زمانی به پایتخت کشور عزیزمان ایران برمی گردی؟

تا فردا می آیم. البته اگر برنامه ام عوض کردن نکند ولی به کادر فنی گفته ام می خواهم سریع به پایتخت کشور عزیزمان ایران و تمرینات استقلال برگردم.

دوست نداشتی زیاد در تعطیلات بمانی؟

محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

نه! البته الان هم در حال انجام تمریناتم هستم. می دانم با دو، سه روز تمرین نکردن ممکن است از شرایط خوبی که دارم، دور شوم. جهت همین خوب می دانم که باید استراحت فعال داشته باشم.

شفر حرفی قبل از سفر نزد؟

نه! او به من می گوید خیالش از من راحت است چون می داند من یک زندگی کاملاً حرفه ای دارم.

سرور جپاروف در روزهای ابتدایی سال ۲۰۱۸ اصلاً دوست نداشت راجع به فوتبال و مسائلی غیر از اتفاقات خوب جهت خود و خانواده‌‌اش حرف بزند.

درباره کارت زردی که گرفتی و سه اخطاره شدی، حرف و حدیث هایی به راه افتاده و گفته می شود تو به عمد این کار را کردی تا محرومیتت قطعی شود و به مرخصی بیشتری بروی؟

عجب! این عنوان کشف کیست؟ من راجع به این عنوان با خبرورزشی حرف زده بودم. گفتم در لحظه ای که بازیکن استقلال خوزستان در حال دویدن مرا از پشت زد، چه حالی شدم. گفتم که در لیگ کره یک بار با ضربه ای به همین شکل دو ماه از فوتبال دور شدم و در آن روز هم شدت درد در عضله پشتم به حدی بود که فکر کردم بار دیگر آسیب جدی دیدم. این پرسشها را نمی پذیرم! من خودم از مدافعان فیرپلی (بازی جوانمردانه) هستم و در ازبکستان هم همه مرا به این نام می شناسند. آن وقت خودم را محروم کنم تا دو روز زیاد در مرخصی باشم!

محرومیت عمدی؟! چه کسی چنین کشفی کرده؟ / جپاروف

این تعبیری است که راجع به تو شده است است.

بیش از این حرفی در این باره ندارم. فقط این را بگویم آن قدر با کادر فنی و مدیریتی کلوب رابطه خوبی دارم که اگر مرخصی می خواستم، حتماً از آن ها می گرفتم. من ضعف مرخصی ندارم که الکی کارت بگیرم. الان دو ماه بود همسر و فرزندانم را ندیده بودم و این بار اولم هم نبوده هست. این قبیل پرسشها راجع به من صدق نمی کند. این قدر حرفه ای هستم که بدانم یک بازی غیبت در این شرایط که من در همه دیدارهای قبلی استقلال به میدان رفتم، جهت خودم خوب نیست.

بازی با تراکتورسازی را به یاد داری؟

بله! گل اولم جهت استقلال را در بازی رفت زدم. خیلی خوب بود. برد دل چسبی بود که آن را فراموش نمی کنم. گل سه امتیازی زدم و بردیم. امیدوار بودم در بازی برگشت هم باشم. متأسفانه آن اتفاق افتاد و گرچه دو دقیقه بعد با بازیکن استقلال خوزستان حرف زدم و هر دو بابت اتفاقی که افتاده بود از هم عذرخواهی کردیم ولی به هر حال فوتبال، ورزش خشنی است و این پرسشها را هم دارد.

برانکو هم گفته باید به خاطر خطایی که روی بازیکن استقلال خوزستان کردی، محروم می شدی؟

برای سرمربی تیم پرسپولیس احترام قائل هستم و فقط راجع به تیم خودم حرف می زنم. اگر داور تشخیص می داد که باید اخراج شوم، حتماً به تصمیمش احترام می گذاشتم و از بازی بیرون می رفتم.

بازی با تراکتورسازی را چطور آینده نگری می کنی؟

بازی بیرون از منزل مهم هست. تراکتورسازی هم قبل از ما به پرسپولیس باخته و حتماً جهت جبران می آید ولی قطعاً تیم ما با قدرت کار می کند تا روند بردهایش را ادامه دهد. جهت هم تیمی هایم آرزوی موفقیت می کنم.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | خوزستان | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog