طاقه – فهرست اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی

طاقه – فهرست: اروپا انگلیس برگزاری انگلیسی انتخابات خبرگزاری رویترز خروج از اتحادیه اروپا بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آیت‌الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد / محسن هاشمی

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این‌که «آقای هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد و به نتیجه می‌رساند» گفت: در حال حاضر کار دانشگاه آزاد خوب پیش

آیت‌الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد / محسن هاشمی

محسن هاشمی: آیت الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می کرد

عبارات مهم : تبدیل

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این که «آقای هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می کرد و به نتیجه می رساند» گفت: در حال حاضر کار دانشگاه آزاد خوب پیش می رود و بیش از 400 واحد دانشگاهی و 11 میلیون مترمربع فضای آموزشی، کتابخانه، ورزشی و … در کشور دارد و اثر دوام از آقای هاشمی است و علی رغم تمام مشغولیت هایی که در آن وقت داشتند، بحث دانشگاه را نیز پیگیری می کردند.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در آیین ملی بزرگداشت شخصیت علمی تربیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کرمان اظهار کرد: خانواده آقای هاشمی مدیون رهبری، علماء، اساتید دانشگاه، مردم کشور عزیزمان ایران و دلسوزانی هستند که طی یک سال گذشته به هر صورت راجع به ایشان نوشتند و گفتند و در مراسم حضور پیدا کردند.

آیت‌الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد / محسن هاشمی

وی با اشاره به این که «آیت الله هاشمی تا 14 سالگی را در دِه گذرانده و سواد را از مکتب آموخته اند» افزود: این که آیت الله هاشمی شناسنامه انقلاب اند، مورد وثوق همه بزرگان هست. ایشان این گونه فکر می کردند که عالی ترین راه جهت معرفی اسلام، ساختن ایرانی آباد، آزاد و معتدل است و اعتقاد بودند که همه چیز را در کشور جهت این امر داریم. مرحوم هاشمی فکر می کردند اگر این مسیر را دنبال کنیم باعث حل بسیاری از پرسشها دنیا اسلام از جمله فلسطین می شود و اعتقاد بودند باید عدالت مورد نظر را بوجود آوریم و با فقر، جهل و عقب افتادگی، عدالت و عزت بدست نمی آید.

وی با اشاره به تالیف «تفسیر راهنما» اظهار کرد: مرحوم پدرم از نخستین روزهایی که به زندان افتادند کار تالیف تفسیر راهنما را شروع کردند و زمانی که مادرم به زندان به ملاقات ایشان می رفتند، جزوات را به بیرون از زندان انتقال یافته می کردند. 22 ماه طول کشید تا این دفترچه ها از زندان خارج شد و تبدیل به 54 جلد کتاب در قالب تفسیر راهنما و فرهنگ قرآن شده است است.

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این‌که «آقای هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد و به نتیجه می‌رساند» گفت: در حال حاضر کار دانشگاه آزاد خوب پیش

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: تفکر تربیتی آقای هاشمی بعد از انقلاب نیز ادامه داشت و تبلور آن را در سال 61 در اوج جنگ در خطبه های نماز جمعه می بینیم که دانشگاه آزاد را مطرح و پای آن ایستادند و به نتیجه می رسد.

وی در آخر عنوان کرد: در فعالیت های مربوط به اقتصاد کشور آقای هاشمی اعتقاد بود می توان با ساختن ایرانی آباد، آزاد و معتدل، فرهنگ شیعی و انقلابی مان را میان مسلمانان جا بیندازیم و با اتحاد مسلمانان بتوانیم مسئله فلسطین را حل کرد.

وی افزود: باید این راه مورد نظر همه فرهیختگان، دانشگاهیان و دوستان ایشان قرار گیرد.

آیت‌الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد / محسن هاشمی

واژه های کلیدی: تبدیل | زندان | دانشگاه | دانشگاه | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog